Kolekcja Wiosna / Lato 2019

Luty 22, 2019

 

Nowe produkty dostępne są już w naszych sklepach stacjonarnych (zobacz listę sklepów) oraz w sklepie internetowym oznaczone jako "nowość" - zobacz. Pamiętaj również o trwającej wyprzedaży!

 

Lee Cooper startuje z kampanią Wiosna Lato 2019 - London Everywhere, świętując wyjątkową wielokulturowość Londynu z całą jego różnorodnością.

 

Rozszerzając eksponowanie klasycznego Londynu, marka dumnie podkreśla obecny stan miasta - różnorodnego tygla kultur, który tworzy prawdziwie wyjątkowe miasto, w którym rozwija się kreatywność i globalna kultura.

 

Przesłanie Lee Coopera o jedności widoczne jest, gdy podążamy za naszymi czterema bohaterami w 24-godzinnej podróży, przemieszczając się pomiędzy chińskim barem dim sum a karnawałowym brazylijskim barem, do późnej nocy rave Bhangra i tureckiej hali po godzinach. Na końcu staje się oczywistym, iż te międzynarodowe imprezy są faktem w całej stolicy - London Everywhere. Ścieżkę dźwiękową podróży zapewnia Londyńczyk, Alex Session. Dzięki włączeniu house, garage, niezliczonej ilość brytyjskich basów i miejskich smaków w jego produkcję, utwór ma bezkompromisowe londyńskie brzmienie, które uosabia wielokulturowe wpływy miasta. Wiosenno-letnia kampania oferuje za kulisami migawkę zarówno muzyczną, jak i wizualną, która ujawnia bogatą różnorodność i kulturową energię 24-godzinnego Londynu, oddając hołd dla inkluzywnego i progresywnego charakteru marki.

 

Zapraszamy do sklepów Lee Cooper.

 

 

Nowa kolekcja Lee Cooper Wiosna / Lato 2019