Fasony męskie - Przewodnik po fasonach

Przewodnik po męskich krojach dżinsów

Dobierz najlepiej dopasowany do Ciebie

Nie wiesz jaki rozmiar wybrać?

Sprawdź tabelę rozmiarów męskich

Straight
Fason gwarantujący absolutną wygodę, kryjącą się w klasycznym prostym kroju. Niesamowicie prosty i nieskomplikowany krój sprawia, że można je założyć zarówno do pracy, jak i w czasie wolnym, na spotkanie z przyjaciółmi czy wyjście do kina. Jedną z właściwości jeansów straight jest optyczne wydłużenie nóg. Nogawka pasująca do większości męskich sylwetek.
  • nogawki proste na całej długości
ZOBACZ FASONY STRAIGHT
Tapered
Krój ten należy do najpopularniejszych fasonów - klasyczny z lekko zwężanymi ku dołowi nogawkami, które od bioder są proste, a zwężać zaczynają się w okolicy kolan. Pasują one doskonale na większość sylwetek. Forma tapered nie zniekształca sylwetki. Zapewniają maksimum komfortu i wygodę noszenia.
  • nogawki zwężane, luźne w udach
ZOBACZ FASONY TAPERED
Slim
Fason dedykowany szczupłym klientom lub osobom podążającym za światem mody i noszących wąską nogawkę. Wygodne od pierwszego przymierzenia i zapewniają komfort w użytkowaniu. Slim fit to typ jeansów o dopasowanych, ale nie obcisłych nogawkach. Nowoczesny fason nadaje temu modelowi charakteru.
  • nogawki dopasowane i zwężane, ale nie obcisłe
ZOBACZ FASONY SLIM
Regular
Regularny fason dla klasycznego klienta, który nie lubi wąskiej nogawki. Wygodne od pierwszego przymierzenia. Zapewniają komfort w użytkowaniu (swoboda ruchu np. Podczas jazdy samochodem, czy długiej pracy w pozycji siedzącej.
  • proste nogawki
ZOBACZ FASONY REGULAR
pixel