Lee Cooper jesień zima 22/23 - nowa kolekcja już w sprzedaży!

2022-09-01
Lee Cooper jesień zima 22/23 - nowa kolekcja już w sprzedaży!Kolekcja Lee Cooper AW22 wystartowała z hasłem UNITED BY DENIM. Nasza nowa kampania jednoczy utalentowanych, młodych ludzi, reprezentujących różne dziedziny kultury i stylu życia. Wszystkich bohaterów łączą ogromna pasja do własnej pracy i miłość do ponadczasowego denimu. Zatem kto wystąpił w kampanii AW22? Wyjątkowi mieszkańcy Londynu, m.in. zdolna tancerka Alicja Warzoszczak, koszykarz Tunga Jerome oraz artystka Mary Grace. Wspaniała atmosfera tej sesji przełożyła się na rewelacyjne zdjęcia, które już teraz możecie podziwiać na naszej stronie i witrynach w salonach LC.

Lee Cooper to niewątpliwie przestrzeń do wyrażania siebie i kreowania własnego indywidualizmu. Każdy bohater tej kampanii reprezentuje inne hobby i styl, ale razem kształtują wspólną przyszłość. Muzyka, moda, sztuka, taniec i sport przenikają się wzajemnie, a bogactwu talentu nie ma końca. Nachodząca jesień i zima w kampanii LC kształtuje się w ciepłych barwach i iście punkowym stylu. Wszystko łączy kultowy denim Lee Cooper i dynamiczna atmosfera miejskiej części Wielkiej Brytanii.

Kolekcję Lee Cooper jesień zima 22/23 reprezentują ciepłe barwy jesienne w palecie zieleni, niebieskiego, żółci, czerwieni i pomarańczy. Najważniejszy print? Oczywiście kultowa krata w różnorakim wydaniu. Klasyczna koszula w grubą kratę w stylu londyńskim łączona z denimem to Twoje must have na ten sezon. Co więcej? Ciepłe kurtki jeansowe z kożuszkem, oversize'owe bluzy z logo oraz bawełniane swetry dla niej i dla niego.

Bloki kolorów w bluzach i kurtkach Lee Cooper zaskakują kontrastem i intensywnością. W połączeniu z dużym logiem LC tworzą efektowy design, który z pewnością pokochasz! Jak co sezon - i tej jesieni nie zabraknie denimu w każdym odcieniu. Koszule jeansowe, kurtki denimowe i nasze flagowe modele spodni jeansowych wracają w nowej, świeżej odsłonie. Zima będzie należeć do ciepłych, pikowanych kurtek, które w tym sezonie postanowiliśmy pomalować intensywnymi barwami.

Pamiętaj, że nosząc denim Lee Cooper, nosisz więcej niż materiał. To styl, atmosfera i energia, która będzie Ci towarzyszyć we wszystkich codziennych obowiązkach oraz zabawie przez cały sezon. Odkryj naszą nową kolekcję AW22 i wyraź siebie w 100%! Kolekcji szukaj na stronie www.leecooper.pl oraz w salonach firmowych i outletowych w całej Polsce - listę sklepów znajdziesz TUTAJ.

Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2022

Polecane

pixel