Styl przyjazny środowisku i bezpieczny dla Twojego zdrowia

2021-10-01
Styl przyjazny środowisku i bezpieczny dla Twojego zdrowia

W kolekcji Lee Cooper Polska jesień/zima 21/22 znajdziesz kolekcję eco swetrów męskich wykonanych z bawełny organicznej.

Bawełna - jedna z najpopularniejszych tkanin na świecie, która oddycha, jest przyjemna i wygodna w użytkowaniu. Nie wyobrażamy sobie bez niej szafy niezmiennie od wielu lat. Rozwijamy się w bardziej zbalansowany i świadomy sposób, dlatego w nowej linii swetrów Lee Cooper Organic postawiliśmy na czystą bawełnę organiczną - wyjątkowo trwałą i ekologiczną. A czym różni się ona od zwykłej bawełny? Mówiąc najprościej bawełna organiczna wyprodukowana jest bez użycia środków chemicznych i w godziwych warunkach. Od ekologicznej uprawy zaczynając - bez pestycydów i sztucznych nawozów, aż do ekologicznej produkcji - bez sztucznych barwników, rozpuszczalników i innych chemicznych preparatów. W procesie produkcji bawełny organicznej wykorzystuje się tylko naturalne nawozy, barwniki i inne biodegradowalne środki będące w zgodzie ze zrównoważonym środowiskiem. Zużywa się również mniej wody, a warunki pracy i płacy pracowników są zadawalające dla wszystkich. Dzięki takim warunkom produkcji, bawełna organiczna jest wyjątkowo wytrzymała, odporna na rozciągnięcie i antyalergiczna.

Swetry męskie z kolekcji Lee Cooper Organic wykonane są w 100% z bawełny organicznej. Są wygodne w noszeniu i przyjazne dla skóry. Tak wysoka jakość materiału osiągnięta dzięki ekologicznym warunkom zapewnia wytrzymałość w użytkowaniu na lata. Sweter z bawełny organicznej jest całkowicie przewiewny, antybakteryjny i biodegradowalny. W tej linii łączymy klasyczne style Lee Cooper popularne od lat z dbałością o naszą planetę. Wybierając linię Organic pomagasz nam zmieniać świat mody na lepsze. Mniej zanieczyszczeń, mniejsze zużycie surowców naturalnych w branży tekstylnej - to chcemy osiągnąć poczynając od małych kroków.

Wybieraj spośród kilkunastu modeli swetrów dostępnych w najpopularniejszych odcieniach w modzie męskiej na sezon jesień zima 2021/22. Elegancki sweter i równocześnie eko? To możliwe z Lee Cooper. Zadbaj, aby Twój sweter był nie tylko modny, ale również wytrzymały i wyprodukowany w zgodzie z naturą.

Pokaż więcej wpisów z Październik 2021
pixel